KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16123455
*
nr 1612 3455
Rudolf Carlborg
(1892-1963), Sverige
Musicerande sällskap. Blandteknik, bildmått: 35x31 cm, yttermått inklusive ram: 49x44 cm. Signerad
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 april 2024
kl 19:09:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/4 18:47:33
1
250 kr
15/4 19:02:35
2
150 kr
15/4 19:02:35
1
200 kr (Budbetjänt)
15/4 19:03:13
2
250 kr
15/4 19:03:13
1
250 kr (Budbetjänt)
15/4 19:04:18
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Rudolf Carlborg
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Läs mer om Rudolf Carlborg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik musicerande sällskap rudolf carlborg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:25
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:10
*
Rudolf Carlborg
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Rudolf Carlborg
nr 1612 3455
Rudolf Carlborg
(1892-1963), Sverige
Musicerande sällskap. Blandteknik, bildmått: 35x31 cm, yttermått inklusive ram: 49x44 cm. Signerad
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/4 18:47:33 | 1 | 250 kr |
15/4 19:02:35 | 2 | 150 kr |
15/4 19:02:35 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
15/4 19:03:13 | 2 | 250 kr |
15/4 19:03:13 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
15/4 19:04:18 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Rudolf Carlborg
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.Läs mer om Rudolf Carlborg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik musicerande sällskap rudolf carlborg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:25 -
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:10